Gazeta10

Einxhel Shkira konfirmon se është në pritje të fëmijës së parë

Moderatorja shqiptare, Einxhel Shkira, ka konfirmuar se bashkë me DJ Dagz janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. 

Shkira këtë e ka bërë të ditur për fansat e saj përmes një video të publikuar në Instagram, transmeton Gazeta10. 

““Kur ëndrrat bëhen realitet dhe realiteti është më i bukur se çdo ëndërr në jetë… Kur e do aq shumë jetën sa toka të duket si parajsë dhe ti po qëndron mbi re”, ka shkruar ndër të tjera ajo në mbishkrimin e videos. 

Kujtojmë që Einxhel Shkira dhe DJ Dagz nisën romancën e tyre brenda shtëpisë së famshme Big Brother Vip./Gazeta10 

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë