Gazeta10

Elinel dhe Samanta së shpejti me duet të ri muzikor

Elinel dhe Samanta Karavella kanë bërë të ditur se kanë të gatshëm projektin e ri muzikor, raporton Gazeta10.

Kënga titullohet “Chocolino” dhe është pritet të lansohet ditën e nesërme (e premte).

Të dy këngëtarët kanë njoftuar përmes rrjeteve sociale për projektin e ri muzikor.

Gjithëashtu ata kanë shpërndarë edhe një fragment të shkurtër nga videoja muzikore.

Bashkëpunimi me Lyrical Son, “Benzo”, është ndër realizimet e fundit muzikore te Elinel, derisa Samanta ka bashkëpunuar me Pitt Leffer, “Le Le”./Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë