Gazeta10

Enca merr një dhuratë të bukur nga i dashuri

I dashuri e zgjon Encën me një surprizë që të gjithë vajzat do ta donin.

Enca prej disa muajsh është duke shijuar lidhjen e dashurisë me Mickey.

Edhe pse artistja u përball me shumë kritika nga ndjekësit për lidhjen, ajo vazhdon të duket më e lumtur se kurrë.

E si të mos jetë kur Mickey di si ta surprizojë!

Së fundmi Enca ka publikuar një foto ku tregon se ka marrë që në mëngjes trëndafila nga partneri.

“U zgjova kështu”, shkruan këngëtarja. /Gazeta10/

NË FOKUS

IMG_9162
Ky është 61-vjeçari që u gjet i vdekur në një motel në Ferizaj (Foto)
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
IMG_9159
Gjendet në Hamburg nga policia gjermane vajza e mërgimtarit kosovar
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
Screenshot 2024-02-15 231958
Të shtënat tek ‘Bregu i Diellit’- Zbulohen se kush janë dy personat që u plagosën dhe të dyshuarit e arrestuar për këtë plagosje
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat
visarii
I dyshuar për vrasjen qe tronditi Norvegjinë - Kush është Visar Avdyli qe u arrestua nga policia e Kosovës?