Gazeta10

Fifi së shpejti me këngë të re, e publikon një pjesë të saj

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi, që në publik njihet me emrin “Fifi”, ka njoftuar audiencën se do të publikojë së shpejti një këngë të re, raporton Gazeta10.

Titulli i këngës do të jetë “365”, teksa Fifi e ka ndarë me publikun edhe një pjesë të saj.

Ende nuk dihet data e plasimit të kësaj kënge por artistja në fjalë ka thënë se varet nga publiku se kur do të publikohet.

Këtë njoftim Fifi e ka bërë në llogarinë e saj në Instagram. / Gazeta10.

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë