Gazeta10

Fondacioni Golden Eagle ndan 5,000 Euro për 18 vjeçarin nga Prizreni

Fondacioni Golden Eagle ndan 5,000 Euro për 18 vjeçarin nga Prizreni, Argjend Jonuzaj dhe bën ftesë për të gjithë shqiptarët që t’u dalin në ndihmë. 

I diagnostifikuar me Leukimi, atij i duhet urgjent trajtimi jashtë vendit për Transplant të Palcës Kurrizore. Vlera totale e trajtimit kushton 159,000.00€ nga e cila Ministria e Shëndetësisë e financon shumën prej 73,000.00€ dhe i duhen edhe 86,000.00€ për ta vazhduar trajtimin.

Prindi (babai): Berat Jonuzaj
Kontakti: 049 575 799
Transfere brenda Kosovës:
Banka TEB
20-28-0001445241-46
Transfere jashtë Kosovës: XK05 20-28-0001445241-46
SWIFT: TEBKXKPR028

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
Hh
Flet e dashura e Faton Hajrizit: Pa e pa trupin e tij nuk besoj që ka vdekur