Gazeta10

Fondacioni Golden Eagle sot fillon fushatën 5 lekë për bamirësi në Shqipëri

Fondacioni Golden Eagle njofton që nga sot deri me datën 31 dhjetor do të zhvillojë fushatë bamirësie në Shqipëri.Ky aktivitet përkrahet nga Kompania Frutex ku për çdo kanaqe Golden Eagle të shitur 5 lekë dedikohen për bamirësi.

Synimi i fondacionit është grumbullimi i 250,000 euro me të cilat do të përkrahen familjet në nevojë brenda territorit të Shqiperisë.

Prezentimin e rasteve mund ta bëni përmes emailit zyrtar të fondacionit: [email protected], dhe përzgjedhja do të bëhet nga komisioni i fondacionit i cili do të bëjë përzgjedhjen e rasteve me më prioritet, natyrisht brenda mundësive bugjetore të fondacionit./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?