Gazeta10

Fotografitë e muajit sipas The Guardians

Fotografitë na mundësojnë të krijojmë kujtime, të mos harrojmë gjëra të rëndësishme dhe gjëra më pak të rëndësishme, të qeshim e të qajmë.

Këto janë fotografitë e muajit sipas The Guardian, transmeton Gazeta 10.

1 gusht 2022

Cr: David McNew/AFP/Getty Images

2 gusht 2022

Cr: Phil Noble/Reuters

3 gusht 2022

Cr: Mohamed Abd El Ghany/Reuters

4 gusht 2022

Cr: Jeremie Richard/AFP/Getty Images

5 gusht 2022

Cr: Photograph: Mstyslav Chernov/AP

7 gusht 2022

Cr: Yui Mok/PA

8 gusht 2022

Cr: Thomas Vijayan/HIPA/SWNS

9 gusht 2022

Cr: Jane Barlow/PA

10 gusht 2022

Cr: Said Khatib/AFP/Getty Images

11 gusht 2022

Cr: Julien Delfosse/DPPI/Rex/Shutterstock

12 gusht 2022

Cr: Arun Sankar/AFP/Getty Images
Cr: Anadolu Agency/Getty Images

14 gusht 2022

Cr: Sanka Vidanagama/NurPhoto/Rex/Shutterstock

/Gazeta10

NË FOKUS

vrasja-ne-malisheve-2-e1695197794625-673x480-1
Vrasja në Malishevë, trupi i pajetë ende në rrugë (FOTO)
Tenistja
Dëshmia tronditëse e tenistes franceze: Trajneri më përdhunonte tre herë në ditë
Screenshot 2023-09-20 113457
Vrasja në Malishevë - Viktima dhe dorasi ishin kolegë pune, la pas dy djem (Foto)
378300025_199794649674793_8964987076832914870_n
Pamje shokuese, familjari poston fotot e nipit të mitur që u rrah nga mësueset e një kopshti (Foto)
IMG_4246
E dhimbshme: Dy 18 vjeçarë shqiptarë vdesin në një aksident në Zvicër
Screenshot 2023-09-20 091948
Ekskluzive: Ky është personi që u vra në Malishevë (FOTO)
377107663_1262657837695256_5506678351404178209_n
Video virale e hajdutit kur “shtypet” nga traktori pasi tentoi ta vidhte
Familja-Shala-Elshani
Shkelja e dy këmbësorëve në Pejë : Familja Shala shtrijnë dorën e pajtimit ndaj Elshanit (VIDEO)