Gazeta10

Haradinaj: Marrëveshja e marrëdhënieve të mira – kthim prapa

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka quajtur mashtures Kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, duke thënë se ai dëshiron një marrëveshje për mos-sulmim me Serbinë. 

Sipas Haradinajt, një marrëveshje e tillë në emër si marrëveshje e marrëdhënieve të mira është kthim prapa, transmeton Gazeta10. 

Këtë deklaratë ai e ka thënë në një postim në rrjetin social Facebook, ku ka shtuar se siguria e plotë për Kosovën arrihet duke e shpejtuar anëtarësimin në Nato./Gazeta10 

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?