Gazeta10

Haradinaj poston fotografi familjare dhe falënderon gjithë ata që e uruan për ditëlindje

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, më 3 korrik ka festuar ditëlindjen e 56.

AI përmes një postimi në Facebook, ka falënderuar të gjithë ata që ia uruan ditëlindjen, teksa postoi edhe fotografi familjare.

“I bekuar jam me urimet tuaja për ditëlindje! Faleminderit të dashur miq”, ka shkruar ai në Facebook. 

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë