Gazeta10

Humb jetën aksidentalisht në Zvicër i riu nga Deçani

Florend Sadikaj nga Lëbusha e Deçanit, ka humbur jetën aksidentalisht në Zvicër.

Kjo është bërë e ditur në faqen zyrtare të qytetit të Deçanit

“Ka humbur jetën aksidentalisht në Zvicër Florend Sadikaj nga Lëbusha e Deçanit! Ngushëllime familjes Sadikaj! Shpirti i Florentit pushoftë në paqe!”, thuhet në njoftim.

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë