Gazeta10

Kartelat gati, të gatshëm për zbritje!

Nga data 29 Maj e deri me 7 Qershor, ju presin ofertat më të mira për javën e maraklive. Kompleto kopshtin tënd këtë sezonë verore me produkte moderne e cilësore dhe shijo rehatinë.

Ju rikujtojmë që zbritja vlen vetëm për personat që posedojnë kartelën e zbritjeve.

E nëse nuk ke kartelë, mund të përfitosh nga kjo zbritje në vetëm pak minuta!

Vizito njërën nga pikat tona dhe pajisu me kartelën BAU Card. 

Pas antarësimit, ju mund të shfrytëzoni të gjitha zbritjet gjatë javës së maraklive.

Për t’u informuar për të gjitha zbritjet dhe ofertat e kësaj jave, ju mund të shfletoni fletushkën e zbritjes: https://bit.ly/452jFFz

Për marakli zbritje gjithmonë ki!

Ju mirëpresim!

BAU Market

BAU Shembull!

NË FOKUS

arlind-gashi1
Rast i rëndë: U godit nga vetura në parkingun e një pompe, zbardhen detaje të reja për vdekjen e Arlind Gashit
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Vrasjee
Rrahja mes familjarëve në Shtime përfundon me fatalitet, vdes njëri nga anëtarët
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare