Gazeta10

Kastrati: Jemi të gëzuar që po merr fund hasmëria dhjetë vjeçare e tifo grupeve Ballistët – Shvercerat

Sot në Prekazin legjendar është bërë pajtimi i dy tifozerisë së klubeve shqiptare Ballistët e Tetovës dhe Shvercerat e Shkupit. Me iniciativë të Hoxhë Halil Kastratit u zgjatë dora e pajtimit të dy tifozerive.

“Jemi të gëzuar që po marrin fund këto probleme, urojmë të mos përseriten asnjëherë. Pamjmet mes këtyre dy grupeve kanë qenë të rënda pas ndeshjes ndërsa sot jemi të kënaqur dhe është privilegj”.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua