Gazeta10

Katar-Ekuador, nis pjesa e dytë

Ka nisur pjesa e dytë e ndeshjes hapëse të këtij Kampionati Botëror ku po ballafaqohen Katari me Ekuadorin.

Dy gola u shënuan në pjesën e parë, që të dy nga Enner Valencia i cili i dha epërsinë e dyfishtë vendit të tij ndaj Katarit.

Golin e parë Valencia e realizoi në minutën e 16’, kurse te dytin në të 33-tën.

Nga loja që tregoi në pjesën e parë, Katari do ta ketë të vështira ta përmbysë këtë rezultat, por kjo mbetet të shihet në 45 minutat vijuese

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonii
Mediat serbe nxjerrin një video, pretendojnë se Faton Hajrizi vodhi një biçikletë në Lloznicë para se të vritej