Gazeta10

Këtu mund ta blini sot naftën dhe benzinën më të lirë në Prishtinë

Naftën dhe benzinën më të lirë në Prishtinë sot mund ta blini vetëm në pikën e re të Petrol Company e cila gjenden në mes të rrugës transit që shpie nga Dragodani në zonën Industriale në Prishtinë, më saktësisht ngjit më servis Zhushi.

Sot në këtë pikë të re të shitjes së derivateve ju mund të furnizohuni më naftë dhe benzinë  me çmim vetëm prej 1.29 euro.

Petrol Company është kompania më e vjetër e shitjes më pakicë e derivateve në vendin tonë dhe është 100 % më kapital vendor.

Petrol Company tashmë dallohet dukshëm nga të gjitha kompanitë tjera për shitje të derivateve cilësore, pasi që derivatet e marra në Petrol Company vetura juaj bën deri 30 % më shumë kilometra se sa derivatet e kompanive tjera.

Përpos shitjes së derivateve në të gjitha pikat e Petrol Company gjendet edhe marketet të cilat janë shumë të furnizuara si më produkte ushqimore, ashtu edhe me aksesorë të ndryshëm për veturën tuaj./Gazeta10

NË FOKUS

askk
Ky është numri i banorëve për secilën komunë të Kosovës
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
vdess
Vdes aktori i njohur në moshën 46 vjeçare, dyshohet se shkaktar ishte nxehtësia
drita
Vdes aktorja e humorit Drita Duraku
faton
“Më është bërë zullum”- Faton Hajrizi shfaqet me një video, tregon arsyen e arratisjes nga burgu i Smrekonicës
faton
Faton Hajrizi lajmërohet sërish nga arratia, Sveçlës ia shan mbiemrin dhe i vë bast: Kurrë nuk mundesh me më kapë
ylli
Zbulohet vajza misterioze në krah të Ylli Limanit
vd
Vdes e reja nga Prishtina, vuante nga një sëmundje e rëndë