Gazeta10

Kloppi dënohet pasi bëri komente për gjyqtarin Tierney

Trajneri i Liverpoolit, Juergen Klopp, është suspenduar pas komenteve që bëri për gjyqtarin Paul Tierney, kur skuadra e tij fitoi 4:3 ndaj Tottenhamit më 30 prill në “Anfield”.

Kjo do të thotë se trajneri gjerman do të mungojë në ndeshjen e së shtunës, që Liverpooli e luan kundër Aston Villas në “Anfield”.

Ai po ashtu do të dënohet me 75 mijë funte, dhe me një tjetër ndeshje në rast se bën tjera ofendime.

Ndeshjen e fundit të edicionit, Liverpooli e luan në udhëtim ndaj Southamptonit.

NË FOKUS

IMG_1587
Kurti dhe Sveçla non grata – Sanksionet amerikane, Euronews Albania siguron dokumentin e SHBA-ve
Aksident
Pamje nga momenti i aksidentit të rëndë ku humbi jetën i riu në Skenderaj (VIDEO)
96121685371735-1
Lista Serbe i ka dy kushte për pjesëmarrje në zgjedhjet e ardhshme në veri
albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
351010595_641934294108306_3806447069936236755_n
LAJMI I FUNDIT: Shpërthim i fuqishëm në veri të Mitrovicës
behtiri e matoshi
‘’Mshele atë qene*’’- Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit: Çfarë gjaku ki ti, kallxom?
vvvv
"Mua s'më intereson Serbia, jam kosovar sikur ju" - Kërstiq me tone të ashpëra ndaj Mujës
kushtrimi
Sadiku për deklaratat e Escobarit: Nëse Kurti s’vepron, pritet gjithçka - përfshirë edhe rrëzimin e tij