Gazeta10

‘Kom bo aksident’, shoku i ngushtë i Vesës “kurth” e telefonatës, reagimi i tij s’pritej

Vesa Vllasaliu është ish-banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emsionin ‘Hambari’ në Kanal10.

Në këtë emsion, Vesa ka rrëfyer për jetën e saj brenda shtëpisë me të famshme në vend dhe pas daljes.

Por gjithashtu përpos kësaj ajo ka folur edhe për jetën e saj personale dhe atë familjare.

Ajo poashtu ka bërë një “kurth” shokut të ngushtë  duke e bërë një telefonat ku ka bërë aksident.

Për të parë më shumë ndiqeni videon në posht:

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët