Gazeta10

Ku duhet të shkojë Nisma? –Çfarë mendon për politikanët?- Matoshi u përgjgijet pyetjeve të shikuesve

Komentatori politik, Halil Matoshi ju është përgjigjur pyetjeve të shikuesëve të Kanal10.

Ai në emisionin Gallatë me Arben Ahmetin ka treguar se cilat parti politike duhet të bëjnë koalicion së bashku, raporton Gazeta10.

“Nisma e ka shtratin te PDK-ja por ka provu me Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës dhe nuk i ka shkrepë shumë, PSD-ja duhet të shkojë në koalicion me LDK-në përshkak se janë kundështarë shumë të rreptë të Qeverisë, sa i përket ashpërsisë dhe kundështimeve të mëdha në Kuvend ndaj Pozitës më i ashpëri ka qenë zoti Haradinaj”, tha ai në Kanal10./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?