Gazeta10

Kylie Jenner si dhuratë për 25 vjetorin e lindjes, mori një çantë prej 100 mijë dollarësh (FOTO)

Kylie Jenner dy ditë më parë festoi ditëlindjen e 25-të. Ajo organizoi një festë private në një jaht, ku ftoi miqtë më të ngushtë dhe familjarët e saj, raporton Gazeta10.

Ndërkohë, sot është zbuluar dhurata që nëna e saj, Kris Jenner, i ka bërë të bijës.

Bëhet fjalë për një çantë të rrallë, Hermes Birkin, e cila kushton rreth 100 mijë dollarë.

Në video e publikuar nga The Independent, themeluesja e Kylie Cosmetics hapi dy nga kutitë e firmës së Hermes në ngjyrë portokalli, ndërsa të gjithë të ftuarit e saj e shikonin.

Kutia e parë përmbante një palë pantofla portokalli pelushi të Hermes, të cilat shiten me pakicë për 670 dollarë. /Gazeta10.

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)