Gazeta10

Latifi për Policinë e Kosovës: Heronjtë e sotëm të Kosovës

Analisit politik , Blerim Latifi, ka komentuar zhvillimet e fundit në veriun e Kosovës ku policët e Kosovës i ka quajtur heronj aktual, shkruan Gazeta 10.

Latifi ka shprehur shqetësimin e tij se ata sonte mund të përballen me bandat e armatosura të autokratit të Serbisë.

Tutje, Latifi ka uruar Policinë e Kosovës për një mision të lehtë e mirë të përfunduar duke thënë se ata e kanë të bardhë si rrugën ashtu edhe qëllimin.

Këtu keni statusin e tij të plotë:

“Heronjtë e sotëm të Kosovës duken kështu! Ata sonte në veri mund të përballen me bandat e armatosura të autokratit të Beogradit.

Dalshin faqebardhë!

Sepse të bardhë e kanë rrugën dhe qëllimin”, ka shkruar Latifi në llogarinë e tij në Facebook. / Gazeta 10

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)