Gazeta10

Ferizaj, lëndohet një person në fabrikë, dërgohet në QKUK

Një person në Ferizaj derisa ishte duke punuar në fabrikë aksidentalisht është lënduar në një makinë, sipas Policisë së Kosovës, raporton Gazeta10.

Viktima në fjalë është dërguar në QKUK, raporton Gazeta10.

Ferizaj 15.08.2022-17:20. Raportohet se viktima mashkull kosovar gjersa ka qenë duke punuar në fabrikë aksidentalisht është lënduar në një makinë,. Viktima është dërguar në QKUK”. / Gazeta10

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
auto_termet1575464846
Turqia goditet sërish nga tërmeti
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë