Gazeta10

Luiz Ejlli heq nga Instagrami Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn! E radhës ishte Efi

Ditën e sotme Luiz Ejlli ka bërë një veprim të papritur. Ai ka hequr nga Instagrami Arbana Osmanin dhe Ed Grishaj.

Ndonëse për këtë veprim nuk është dhënë asnjë arsye, e gjithashtu as pala tjetër nuk ka reaguar.

Gjithashtu Luizi ka paralajmëruar komentuesit se do hiqte dhe Efin, të cilën e quan diplomacia.

Por ka qenë Efi që ka reaguar para duke e hequr nga lista e miqëve.

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri