Gazeta10

Lumbardhi dhe Kaderi po bëhen prindër? Kjo fotografi shton dyshimet

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj, janë njëri ndër çiftet më të përfolur të momentit.

Lumbardhi ka trazuar rrjetin me një postim që ka bërë dje.

Në Instagramin e tij modeli ka publikuar Kaderin, duke mbajtur një foshnjë dhe duke shikuar drejt tij.

‘’Me ket shikim esht tu dasht mem than diqka’’, ka shkruar fituesi i BBVK2.

Çifti po kalojnë shumë kohë së bashku, ku para disa ditësh ata u kthyen nga pushimet që po i kalonin në Greqi.

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
IMG_6519
Në këtë orë falet nesër Kurban Bajrami
LAJMI-I-FUNDIT
Ky është i riu që e rrëmbeu 29-vjeçarin dhe kërkoi 30 mijë euro për lirimin e tij
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë