Gazeta10

“Ma ke njollosë emrin babës”, i thotë Artani Stresit me kthimin e fanellës së Cimës

Prej natës së fundit të spektaklit prime të “Big Brother VIP Kosova”, raportet mes Stresit dhe Artanit janë ftohur dukshëm.

Kësisoj, krisja e raporteve mes dyshes ka rezultuar edhe me kthimin e fanellës me fotografinë e aktorit të ndjere, Rasim Thaqit – Cimës, të cilën Artani ia kishte dhuruar Stresit.

E ky gjest duket ta ketë prekur goxha shumë Artanin, i cili i ka thënë Stresit se “me këtë veprim e ke njollosë emrin e babës tem”. Por të njëjtin veprim Stresi e ka quajtur “si  më të mirin që e ka bërë”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

NË FOKUS

ssssssssssss
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike nga Kosova
Capture-83
Nënë e bijë në Fushë-Kosovë dyshohet se u plagosën për çështje pronësore
kurti-albin-1-1500x1000
6 kushtet e Albin Kurtit për pranimin e Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe
csfsdcfs
Prishtina Mall, investimi më i madh privat nga paslufta në Kosovë
ddddddddddddddddddddddaaaaaaaa
Lushtaku i PDK-së: Unë e mbështes qëndrimin e Kurtit, Kosovës nuk i duhet Asociacioni
w_57794423-920x560-1
Kryeministri kroat i reagon presidentit Milanoviq: Kosova është shtet i pavarur, s’e ka aneksuar askush
327879897_515184650744611_8125306403054678261_n
Ahmeti: Albin Kurti nuk e pranon “Zajednicën”, pikë
324383982_1231481120778257_7716010291127426959_n
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike dhe ekonomike nga Kosova