Gazeta10

Marco Asensio mund të kalojë te Barcelona në verë

Marco Asensio në verë mund të largohet nga Real Madridi, për t’iu bashkuar Barcelonës.

Kontrata aktuale e Asensios me Realin skadon në fund të këtij sezoni dhe të dyja palët ende nuk kanë arritur asnjë marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit, duke lënë çdo gjë hapur për të ardhmen e tij.

Barcelona është duke e monitoruar situatën e sulmuesit spanjoll dhe pritet t’i bëjë një ofertë sulmuesit.

Asensio është pjesë e Real Madridit që nga viti 2016, ku u transferua nga ekipi tjetër spanjoll Mallorca, për shumën e tre milionë eurove.

NË FOKUS

ssssssssssss
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike nga Kosova
Capture-83
Nënë e bijë në Fushë-Kosovë dyshohet se u plagosën për çështje pronësore
kurti-albin-1-1500x1000
6 kushtet e Albin Kurtit për pranimin e Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe
csfsdcfs
Prishtina Mall, investimi më i madh privat nga paslufta në Kosovë
ddddddddddddddddddddddaaaaaaaa
Lushtaku i PDK-së: Unë e mbështes qëndrimin e Kurtit, Kosovës nuk i duhet Asociacioni
w_57794423-920x560-1
Kryeministri kroat i reagon presidentit Milanoviq: Kosova është shtet i pavarur, s’e ka aneksuar askush
327879897_515184650744611_8125306403054678261_n
Ahmeti: Albin Kurti nuk e pranon “Zajednicën”, pikë
324383982_1231481120778257_7716010291127426959_n
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike dhe ekonomike nga Kosova