Gazeta10

Memli Krasniqi replikon me Kurtin: Shkoj dita, Kryeministër. Çu puno najsen!

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, i ka replikuar Kryeministrit Albin Kurti në debatin parlamentar. 

Krasniqi e ka ftuar Kryeministrin që të zgjohet dhe të punoj sepse shkoj dita.

“Thojshit dita erdh. Dita shkoj, Kryeministër. Mramja është duke ardhë. Ju ende nuk e keni filluar punën. Qu puno najsen. Dije që ora katër pasdite është e ju ende asgjë nuk keni bërë”, ka thënë Krasniqi.

NË FOKUS

IMG_9162
Ky është 61-vjeçari që u gjet i vdekur në një motel në Ferizaj (Foto)
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
IMG_9159
Gjendet në Hamburg nga policia gjermane vajza e mërgimtarit kosovar
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
Screenshot 2024-02-15 231958
Të shtënat tek ‘Bregu i Diellit’- Zbulohen se kush janë dy personat që u plagosën dhe të dyshuarit e arrestuar për këtë plagosje
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat
visarii
I dyshuar për vrasjen qe tronditi Norvegjinë - Kush është Visar Avdyli qe u arrestua nga policia e Kosovës?