Gazeta10

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Bes Kallaku ka publikuar një foto bashkë me vajzën e tij, Ajkën duke shkaktuar emocione të shumta tek ndjekësit e tij.

Postimi në Instagram, mori shumë komente pozitive nga përdoruesit e shumtë. Bashkangjitur, ai bëri edhe dedikimin emocionues për të bijën.

“Shpirti im ka diellin e syve të tu, veç ti m’i bën dritë errësirat e shpirtit!”, shkroi këngëtari.

Ky postim emocionues vjen në mes të spekulimeve të shumta për marrëdhënien e tij me Xhensilën.

Për muaj të tërë është përfolur se dyshja i kanë dhënë fund martesës së tyre, por nuk kemi parë konfirmim zyrtar nga asnjëra palë.

Ndarja e spekuluar ka qenë një temë e diskutuar shumë në muajt e fundit. Madje, sipas raportimeve, dyshja thuhet se kanë filluar procedurat për divorc.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?