Gazeta10

Moment i frikshëm, vetura godet dy kombësorë në Spanjë (VIDEO)

Një turist britanik është arrestuar në Spanjë pasi ka përplasur me makina dy këmbësorë në vijat e bardha.

Gjatë këtij aksidenti ndodheshin shumë këmbësorë, por ata arritën t’i shmangeshin përplasjes duke u larguar me shpejtësi.

Personat e aksidentuar janë një grua polake dhe një burrë britanik të cilët u dërguan me urgjencë në një spital në kryeqytetin e ishullit Palma. Sipas raportimit të mediave të huaja të dy personat që u përplasën nuk janë në gjendje të rëndë pavarësisht nga ashpërsia e goditjes.

I dyshuari, një 29-vjeçar, emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur, u arrestua në një plazh aty pranë. Sipas deklaratës së policisë shoferi kishte ishte i dehur dhe kishte konsumuar drogë./Gazeta10

NË FOKUS

IMG_9162
Ky është 61-vjeçari që u gjet i vdekur në një motel në Ferizaj (Foto)
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
IMG_9159
Gjendet në Hamburg nga policia gjermane vajza e mërgimtarit kosovar
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
Screenshot 2024-02-15 231958
Të shtënat tek ‘Bregu i Diellit’- Zbulohen se kush janë dy personat që u plagosën dhe të dyshuarit e arrestuar për këtë plagosje
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat
visarii
I dyshuar për vrasjen qe tronditi Norvegjinë - Kush është Visar Avdyli qe u arrestua nga policia e Kosovës?