Gazeta10

Morata merr vendimin për të ardhmen e tij

E ardhmja e Alvaro Moratës ka qenë në pikëpyetje prej kohësh, me spanjollin që kërkohej nga Juventusi, por që Atletiko nuk kishte ndërmend ta linte të lirë.

Duket se më në fund, sulmuesi spanjoll ka marrë një vendim për të ardhmen e tij dhe ka zgjedhur që të qëndrojë në Madrid.

Në një intervistë për “Chiringuito”, agjenti i tij, Huanma Lopez, është shprehur: “Në momentet që flasim ai vazhdon të jetë pjesë e Atletikos së Madridit. A do të qëndrojë ai? Po, sepse ka një kontratë me klubin”./Gazeta10/

NË FOKUS

Sadiku
Sadiku LIVE nga Ohri: Janë shtensionuar tonet një ditë para takimit Kurti -Vuçiq
Shala- Kerstiqi
Përplasen Kërstiqi dhe Shala- “Kurrë mos e harro që jam serb e që e pranoj realitetin e Kosovës”
336524107_3440503419558543_7262121772771312521_n
Reagon Halil Kastrati: Djali im është mirë e shëndoshë
334008920_531380679046034_8825385847378123831_n1679149566
Sërish pauzë në bisedimet Kurti – Vuçiq 
ssssss
Çerkini: 67 herë kam shku në Merdare me kqyrë a është djali jem, a çika jem - Kurrë hallall mos ju qoftë
335745736_770412834416604_1430752914861605177_n
Dialogu apo Big Brother, qytetarët befasojnë në sondazhin e Emisionit të Mëngjesit (VIDEO)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
336267086_595735819249913_2802709335561007739_n
Emocionuese, shqiptari nga Kosova - pilot i Forcave Ajrore Amerikane (Video)