Gazeta10

Motrat Istrefi nisin pushimet në jug të Shqipërisë, shfaqin linjat trupore në top formë

Motrat Istrefi, Nora dhe Era këto ditë kanë zgjedhur jugun e Shqipërisë për t’i kaluar pushimet.

Nga atje, dy këngëtarët kanë sjell imazhe ku shfaqen duke marrë rreze dielli buzë bregdetit, raporton gazeta10.

Veç në bikini, Nora dhe Era ekspozojnë linjat e tyre trupore në top formë.

Kësisoj ato na dëshmojnë se janë ndër këngëtarët me joshëse të estradës shqiptare. /Gazeta10/

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
Faton12
A e dini që e dashura e Faton Hajrizit, është vajza e komandantit të njohur të UÇK-së?
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?