Gazeta10

“Nëna e djalit në gjendje të rëndë emocionale”- Flet daja i 4 vjeçarit që humbi jetën në kanal (VIDEO)

Daja i 4 vjeçarit i cili u gjet i vdekur në kanalin e Ibër Lepencit ka treguar se si kishte ndodhur e tërë ngjarja, raporton Gazeta10.

Sipas tij, derisa fëmija kishte qenë duke u kujdesur për bagëtitë së bashku me djalin e halles së tij, kishin shkuar disa metra larg shtëpisë, afër kanalit ku ai kishte rrëshqitur aksidentalisht dhe kishte ra.

“Fëmija kishte dal për tu kujdesur për bagëtitë së bashku me djalin e hallës së tij, kishin shkuar afër kanalit të Iber Lepencit dhe djali kishtë rrëshqitur dhe kishe rënë, motra është në gjendje të rëndë emocionale”, shtoi ai.

4-vjecari kishte rënë në kanalin e Iber Lepencit ditën e djeshme derisa ishte duke i ruajtur bagëtitë bashkë me një familjar të tij./Gazeta10

NË FOKUS

albin-kurti-1880x1254-1
Kurti thyen heshtjen, tregon mbështetjen e kujt e ka për ndërhyrjen në veri
kurti-3
Kurti zgjohet me reagim për veriun - U dërgon mesazhe ndërkombëtarëve dhe serbëve në veri
kerstiq veriu
Gazetari serb nga veriu: Rezistenca e serbëve vdiq sot, mjaftuan disa policë e shok-bomba
346132544_251573380886211_2478339792372512310_n
Pamje dramatike nga rrahja në aeroport (VIDEO)
IMG_6871-1024x700-1
Gruaja kosovare që u vra nga burri në Zvicër, la pas vetes 4 fëmijë
kerstiq veriu
Lëndohet gazetari serb, Branislav Kërstiq, goditet me mjete të forta në Zveçan
p06-191004-314
“Katër fëmijë i kam lënë pa bukë”: Këshilltari i shkarkuar i Konjufcës ankohet për kredin 76 mijë euro
maxresdefault (1)
"Më mirë lexo çfarë thotë pjesa tjetër e botës" - Vazhdon përplasja e ashpër e Von Cramonit me Bashën