Gazeta10

‘NO Plisat – NO Party’, “Bombardohet” me komente faqja zyrtare e FSHF-së

Kombëtarja e Shqipërisë sonte do të ballafaqohet me Ishujt Faroe në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të kualifikimeve për ‘Euro 2024.

Shqipëria ka siguruar kualifikimin në Euro2024 dhe sonte i duhet të paktën një pikë për të zënë vendin e parë në grup.

Në këtë ndeshje nuk do jenë prezent tifozët nga Prishtina, ‘Plisat’ pasi nuk janë pajisur me bileta nga FSHF.

Kjo ka ngjallur reagim të madh nga tifozët e kombëtares, të cilët duan që ‘Plisat’ të jenë në stadium, pasi e përkrahin parreshtur ekipin kombëtar tash e shumë vite, duke mos ia kthyer shpinën asnjëherë. /Gazeta10/

Ja disa nga komentet e shumta në faqen zyrtare të FSHF:

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa