Gazeta10

Pamje shokuese, familjari poston fotot e nipit të mitur që u rrah nga mësueset e një kopshti (Foto)

Në një kopsht në Fushë Kosovë një i mitur është rrahur nga mësueset e tij.

Këtë e ka bërë të ditur disa nga familjarët e tij ku në rrjetin social Facebook ata kanë postur disa foto të djalit të mitur të cilat shihen disa pasoja të rrahjes në trup.

Ai po ashtu përmes këtij postimi ka bërë thirrje edhe policisë së Kosovës për këtë ngjarje.

Gazeta10 për hirë të të identitetit të fëmijës  nuk ka zbuluar identitetin e tij por familjarët kanë postuar në rrjetin social Facebook.

Familjarët thojnë se fëmija 3 vjeç u ngrehe zvarrë nga edukatoret e çerdhes në Fushë Kosovë dhe më pastaj u rrah brutalisht

Për më shumë detaje shikoni video më posht:

NË FOKUS

384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
382573520_654878606427125_4014125398153449515_n (1)
Përfundon me sukses aksioni i njësive speciale në pronat e Radojçiqit, çka konfiskoi policia? (FOTO)
IMG_4521
Këngëtari shqiptar pozon me Ivica Daçiqin në Aeroportin e Beogradit
LAJMI-I-FUNDIT (1)
Aksion i madh i Policisë në veri – Njësia Speciale futet në villën e Milan Radojiçiq
IMG_4463
Pamje nga sekuestrimi i automjeteve luksoze të Radojiçiqit (VIDEO)
1696157084_turqi
Publikohet momenti kur sulmuesi terrorist del nga vetura dhe shpërthen bombën në Turqi (VIDEO)
Ahmetaj
"Gjallë e kemi UÇK-në e Adem Jasharin - Xhafer Ahmetaj këndon live këngën që u bë virale gjatë sulmit në veri