Gazeta10

Parashikimi i motit për sot

Instituti Hidrometerologjik ka njoftuar se sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me shi.

Gjatë ditës do të ketë kushte për shkarkime rrufesh teksa në fushta termike nuk parashihen ndryshime të mëdha.

Temperatura minimale do të shënohet me 3 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale me 14 gradë celsius.

Reshjet do të jenë të intensitetit mesatar deri të lartë , më shum në rrafshin e Dukagjinit./Gazeta10

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat