Gazeta10

Parashikimi i motit për sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe vende-vende me riga shiu, raporton Gazeta10. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se parashihet të

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot jostabil, i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik, vranësirat gjatë ditës do të shoqërohen me

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat vende-vende parashihen të shoqërohen me

Read More »

Parashikimi i motit për sot

Sot në Kosovë parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët në orët e mëngjesit dhe me reshje shiu, lokalisht në formë të rrebesheve. Ka mundësi

Read More »