Gazeta10

Pas 3 jave mungesë, Lionel Messi rikthehet në stërvitje

 Lionel Messi  është rikthyer në stërvitjen me Inter Miami, përpara takimit të së mërkurës për Kupën e Kampionëve CONCACAF me Monterrey-n.


Argjentinasi duket se është i gatshëm të luajë ndeshjen e të mërkurës.

Inter Miami ka qenë pa Messin që kur ai u zëvendësua në fillim të pjesës së dytë të fitores së tyre ndaj Nashville tre javë më parë.

Trajneri Tata Martino e përshkroi çështjen si një “mbingarkim në kofshën e djathtë”, por këmbënguli se ai nuk do ta nxitonte Messin të kthehej në ekip.

Të martën, reporteri i AS USA, Fernando Petrocelli, konfirmoi se Lionel Messi është rikthyer në stërvitje normale për Miami dhe ka marrë pjesë në të gjithë seancën. 

NË FOKUS

valonn
Ky është i dyshuari për vrasjen e gruas në Ferizaj
gruaja
Vrasja e gruas në Pejë nga burri i saj, detajet e fundit nga rasti tragjik
vrasja-576x360-1
Vrasja në Pejë, reagojnë nga komuna: Gjyljeta punonte qe 20 vjet si asistente e stomatologut
1-55-600x360-1
Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutave
akil
“Akil Gjakova është në arrati”, avokatja e gruas së tij jep detaje për divorcin e dhunshëm
850x600_ilustrim-shiriti-i-ndalimit-policia-e-kosoves-foto-Ridvan-Slivova-3-780x439-11619711563
Zbulohet identiteti i gruas që dyshohet se u vra nga bashkëshorti në Ferizaj
IMG_5024
Aksidenti tragjik në Leposaviq, këta janë personat që mbetën të vdekur
436305588_836502955177305_7501723294438286291_n
"Pse ta mori jeten Edi qe aq shume e mbrojte dhe e dashte"-Vrasja e gruas në Pejë, reagon njëri nga familjarët