Gazeta10

Pas deklaratës për Xhensilën e Besin, Stresi reagon ashpër ndaj Megi Pojanit

Në një epsiod të podkastit “Me Kast”, Megi Pojani, së bashku me motrat e saj, ka hapur një temë të nxehtë për publikun – ndarjen e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj.

Diskutimi, i cili ka tërhequr vëmendjen e fansave dhe mediave, është fokusuar tek shkakët që mund të kenë çuar në ndarjen e çiftit të njohur të estradës shqiptare.

Moderatorja dhe influencuesja e njohur, Megi, ka shprehur një mendim të fortë gjatë bisedës, duke u shprehur se një nga arsyet që dyshohet për ndarjen e çiftit është varësia e Besit ndaj alkoolit. Kjo deklaratë ka qenë mjaft provokuese dhe ka shkaktuar reagime të ndryshme në publik.

Jo shumë kohë pasi diskutimi u bë publik, reperi i njohur Stresi ka zgjedhur të mos qëndrojë anash dhe ka reaguar nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij personale në Instagram.

Duke shpërndarë një lajm që përmbante deklaratën e Megit, Stresi ka shtuar një koment: “Meqë jemi pjesë e estradës dhe kemi të drejtën e mendimit, po ti a e di sa varësi ke? Respekt për ish-çiftin.”

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre