Gazeta10

Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha shfaqet e lumtur në krahët e këtij bukuroshi

Bukuroshja nga Shqipëria, Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në trojet shqiptare.

E fama e saj u rrit edhe me shumë pas lidhjes së saj me reperin nga Prishtina, Ledri Vula, raporton gazeta10.

Sara dhe Ledri janë prindërt të një vajze, të quajtur Poema Blue.

Se fundmi është raportura se çifti janë ndarë. Këtë e ka konfirmuar edhe menaxheri i reperit, Faton Shoshi.

Sidoqoftë, Sara krahas angazhimeve në profesionin e saj, Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo duket se e ka tejkaluar ndarjen nga Ledri.

Në fotografinë e fundit Sara është shfaqur lumtur pranë një miku të saj. /Gazeta10/

NË FOKUS

safete
E keni menduar me të re, ja sa vjet po i bën sot Safete Mustafa!
gani
Sabit Geci amanet familjes: Këta dy hoxhallarë dua të më varrosin kur të vdes
Screenshot 2023-11-28 at 10.47
VIDEO: Dhunë shtazarake ndaj një burri nga tre persona në Prizren (Pamje +18)
lir
Avokati kosovar ngre dyshimet e para rreth vrasjes së Liridona Murselit: Po ngjanë më shumë e planifikuar, e jo grabitje
saraa
Pas ndarjes nga Ledri, Sara “lazdrohet” duke u shfaqur në Instagram komplet e zhveshur
f12ab16a-8644-4120-a6d5-8e029a3a40e1
Skandal në Big Brother:Buci ia prek të pasmet Santianës
alba-vukaj-69555
Del fotoja, kështu dukej Alba e BBVK2 para ndërhyrjeve estetike (FOTO)
vesa
Pas largimit nga 'BBVK', nuk do të besoni ku ka përfunduar Vesa