Gazeta10

PDK me video për skandalet: Çka ka Albini – kallxon Martini!

Partia Demokratike e Kosovës ka publikuar sot një video që përmbledhë faktet e zbuluara deri më sot për aferën milionëshe me protagonist Ambasadorin e Kosovës në Kroaci, Martin Berishaj dhe lidhjet e tij me Kompaninë e tregtimit të energjisë, GEN-I në Beograd.

Kjo video që shpalosë historikun e aferës së Martin Berishajt dhe akuzat e ngritura ndaj tij, flet edhe për mbrojtjen e pakuptueshme të Martin Berishajt nga krerët institucional të Kosovës, lidhjen e tij me Kryeministrin Kurti dhe financimin e fushatës së Lëvizjes Vetëvendosje.

Shikoni më poshtë videon e plotë:

NË FOKUS

ssssssssssss
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike nga Kosova
Capture-83
Nënë e bijë në Fushë-Kosovë dyshohet se u plagosën për çështje pronësore
kurti-albin-1-1500x1000
6 kushtet e Albin Kurtit për pranimin e Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe
csfsdcfs
Prishtina Mall, investimi më i madh privat nga paslufta në Kosovë
ddddddddddddddddddddddaaaaaaaa
Lushtaku i PDK-së: Unë e mbështes qëndrimin e Kurtit, Kosovës nuk i duhet Asociacioni
w_57794423-920x560-1
Kryeministri kroat i reagon presidentit Milanoviq: Kosova është shtet i pavarur, s’e ka aneksuar askush
327879897_515184650744611_8125306403054678261_n
Ahmeti: Albin Kurti nuk e pranon “Zajednicën”, pikë
324383982_1231481120778257_7716010291127426959_n
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike dhe ekonomike nga Kosova