Gazeta10

Për maraklitë e kuzhinave, BAU Market sjell kuzhinat PËR MARAK

Ju që jeni duke kërkuar një kuzhinë të përkryer për shtëpinë tuaj, kuzhinat Melody janë gjithçka që keni kërkuar deri më tani.

E veçanta e këtyre kuzhinave është mundësia që ju e keni për të zgjedhur materialin që ju dëshironi, duke përfshirë ngjyrën e kuzhinës, e gjithashtu t’a përshtatni në mënyrë të përkryer kuzhinën me hapësirën tuaj, duke mbuluar çdo cep që dëshironi.

Kuzhinat Melody janë të punuara nga materiali Mediapan i cili ka një sipërfaqe të sheshtë, të lëmuar dhe të fortë. Ky material është gjithashtu shumë i lehtë në mirëmbajtje dhe ruan ngjyrën e tij, duke vazhduar me tavolinën e punës kompakt dhe mekanizmat blum. Brendësia e kuzhinave është antibacterial dhe lidhja e konstruksionit të tyre është Bulona Minifix.

Procedura për të porositur kuzhinën tuaj është shumë e thjeshtë dhe e shpejt.

Krejt çka duhet të bëni është të vizitoni BAU Market, aty do të ju mirëpresin arkitektët tanë të cilët do t’ua lehtësojnë shumë procesin e blerjes së kuzhinës.

Fillimisht ju duhet të matni hapësirën tuaj të kuzhinës, pastaj së bashku ju do të mund të zgjedhni modelin tuaj të preferuar, dhe në fund arkitekti ynë do të skicoj për ju kuzhinën tuaj në mënyrë që ju t’a keni sa më të qartë se si do të duket kuzhina juaj në fund.

Pasi që ju të keni përzgjedhur modelin e kuzhinës, përgatitjet do të fillojnë menjëherë dhe ju do t’a keni kuzhinën tuaj të gatshme dhe të montuar në shtëpitë tuaja brenda dy ditësh.

Asnjëherë nuk ka qenë më lehtë e më mirë për të krijuar kuzhinën tuaj të ëndrrave.

Zgjedh kuzhinat për marak nga Melody, dhe përfitoni zbritje duke kursyer shumë më shumë se sa që keni planifikuar. 

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
IMG_6519
Në këtë orë falet nesër Kurban Bajrami
LAJMI-I-FUNDIT
Ky është i riu që e rrëmbeu 29-vjeçarin dhe kërkoi 30 mijë euro për lirimin e tij
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë