Gazeta10

Perez: Nuk do të ketë më transferime të reja këtë verë

Real Madridi nuk do të transferojë më asnjë lojtarë të ri në afatin kalimtar veror, shkruan Gazeta10.

Të mërkurën mbrëma, Real Madridi fitoi Superkupën evropiane, pas fitores ndaj Eintracht Frankfurtit me rezultat 2-0.

Në intervistën pas ndeshjes, presidenti i klubit madrilien, Florentino Perez, deklaroi nuk do të ketë më prurje të reja në këtë afat kalimtar.

“Me skuadrën që kemi, nuk do të synojmë asnjë përforcim tjetër në skuadrën e Real Madridit” tha Perez pas përfundimit të ndeshjes.

“Los Blancos” në afatin kalimtar veror kanë transferuar futbollistët si Antonio Rudiger dhe Aurelien Tchouameni. /Gazeta10/

NË FOKUS

Screen Shot 2023-09-24 at 11.03
Ekskluzive: 30 sulmues të armatosur ndodhen në afërsi të Manastrit të Banjskës, janë të rrethuar nga Policia
384307148_759309882552137_8027141832280038016_n
“Çfarë të ju themi fëmijëve të Afrim Bunjakut sot?”– Haradinaj mesazh Qeverisë: Respektone uniformën
Screenshot 2023-09-24 132428
“Mos të na i përdorë uniformat tona në veri” - Familja e policit të vrarë thirrje Kurtit
Spahiu 01
"Ligj i budallëm" – Spahiu: Çmenduri me u shkatërru krejt ky armatim, Ibishi i përgjigjet
383072193_259112830440585_2639986133695545815_n
“Të tmerruar e të vjedhur” – Pelegrinët rrëfejnë sjelljen e terroristëve serbë në Manastir
Nexhi Ahmeti
Sulmoi rëndë mediat, Ahmeti i kundërpërgjigjet Nexhmedin Spahiut: Çmenduri, ke humbur arsyen
382420088_173221512426021_4282565184366915677_n-1-1
Pamje+18:Del pamja e njërit prej sulmuesve të vrarë në veri
IMG_2838
Po flasin rusisht: Del audioinqizimi brenda manastirit në veri