Gazeta10

Përfundon takimi me opozitën, Lajçak s’deklarohet për media

Ka përfunduar takimi mes liderëve opozitarë dhe emisarit të BE-së për dialogun, Miroslav Lajçak.

Ky i fundit nuk është deklaruar për media pas takimit, shkruan Gazeta10.

Kujtojmë se në këtë takim, përveç Memli Krasniqit si kryetar i PDK-së, mori pjesë edhe ai i AAK-së, Ramush Haradinaj si dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri.

NË FOKUS

gresa
Gresa Behluli flet për gjendjen shëndetësore të babait të saj që u godit nga një veturë
shkurtja hajrushi
Burri i Shkurte Fejzës goditet nga një veturë
ermal
“Po lajmëroj largimin tim…”, Ermal Fejzullahu habit me postimn e fundit
policia-naten-1-600x347-1
Rast tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është e reja që u gjet pa shenja jete
hajrush shkurte
Spitali i Prizrenit deklarohet rreth gjendjes shëndetësore të burrit të Shkurte Fejzes
gresa
Gresa Behluli del me një njoftim të rëndësishëm pasi babai i saj u godit nga një veturë
ajazi
Dy muaj pasi humbi fëmijën, ndërron jetë drejtoresha e Dhomës Ekonomike të gruas
reagimi-Behluli
Burri i Shkurte Fejzës i reagon ashpër Shefqet Krasniqit, e quan atë psikopat