Gazeta10

Presidentja e njofton djalin e Afrim Bunjakut me Tony Blair

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani sot ka pritur në Presidencë, ish-kryeministrin britanik, Tony Blair.

Tek Presidenca ka qenë i pranishëm edhe djali i policit tashmë të ndjerë, Afrim Bunjaku, i cili u vra në sulmin terrorist të 24 shtatorit në Banjskë.

Osmani ka njoftuar djalin e Afrim Bunjakut me ish-kryeministrin britanik, Tony Blair.

Së bashku ata kanë realizuar edhe disa fotografi.

NË FOKUS

Përplasen ‘keq’ Ahmet-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Përplasen ‘keq’ Ahmeti-Geci: A je i bindur që ti ka vra shokët Hashim Thaçi?
Screenshot_15-1
Gani Germia jep deklaratën e fortë për ish menaxherin: Ai nuk është burrë hiq, ka 24 orë kohë për me e prish kontratën
LAJMI-I-FUNDIT
Aksident i rëndë, BMW ndahet në gjysmë (Pamje)
xhamia-600x330-1
E rëndë: Vdes në moshën 36 vjeçare hoxha Ekrem Kodraliu
ndii
NDI mohon se sondazhi për rënditjen e partive politike i publikuar sot në disa media është i tyre
hjg
“E çova në fushë dhe e vrava”, rrëfimi në polici i dajës që i mori jetën mbesës 11-vjeçare
arbeni
Arben Ahmeti dhe Gani Geci sqarohen pas degradimit në debat- deklaratat e plota të tyre
111
Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube