Gazeta10

Presidentja takon mbretin e ri të Britanisë së Madhe

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka publikuar një foto me Mbretin Charles të Britanisë së Madhe në funeralin e Mbretëreshës Elizabet II, ku është takuar edhe me kryeministren Liz Truss, si dhe të tjera personalitete, raporton Gazeta10.

Presidentja së bashku me liderë të tjerë botëror është në pallatin Buckingham, ku është duke u zhvilluar ceremonia e funeralit të mbretëreshës./Gazeta10.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonii
Mediat serbe nxjerrin një video, pretendojnë se Faton Hajrizi vodhi një biçikletë në Lloznicë para se të vritej