Gazeta10

Prezenca e Golden Eagle tani shtohet edhe në Maroko

Pas Bullgaris kompania “Frutex” filloi vitin 2023 me një sukses të ri, pasi listës së vendeve të eksportit iu shtua edhe Maroko ku sot filloi eksporti i parë. Kjo sjell sërish në fokus ndërkombëtar kompaninë “Frutex”, përkatësisht produktin “Golden Eagle”.

Kompania “Frutex” synon që brenda vitit 2023 të zgjeroj shtrirjen e produkteve të saj në tregjet botërore, respektivisht të rris eksportin./Gazeta10

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
riu
Në lulen e rinisë/ I riu 24 vjeç u vra pas debatit për muzikën e lartë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua