Gazeta10

Prishtinë, ankesa për shtyllat elektrike

Në emisionin “Mëngjesi me Arben Ahmetin” në Kanal10, është raportuar një rast për rrezik nga shtyllat elektrike, njofton Gazeta10.

Një qytetare nga Prishtina ka telefonuar dhe e ka raportuar rastin ku ka thënë se nuk po mund të dalë as në rrugë nga gjendja e shtyllave elektrike, të cilën ajo e ka vlerësuar si shumë të rrezikshme.

“Po ja u dërgova më herët edhe disa foto. Pra përballë ballkonit tim, përballë dyerve ti as s’guxon me dal meqë janë disa shtylla elektrike shumë rrezik, shumë shumë rrezik. Bash afër ballkonit tim, ja u dërgova edhe disa foto”, ka thënë ajo.

Këtu mund ta ndiqini emisionin:

NË FOKUS

1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
337522536_775644390325669_3041257559273154626_n
Agim Ademit i përkeqësohet gjendja pas ndalimit policor (Video)
FB_IMG_1679334303304-780x439
U bë virale në rrjetet sociale, flet zëdhënësja e “KRU Prishtina”, e cila me laps e letër ftoi konsumatorët ta shkarkojnë aplikacionin
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë