Gazeta10

Prishtinë, bie shtylla elektrike te Qafa

Në emisionin “Mëngjesi me Arben Ahmetin”, është raportuar për një rast ku ka rënë shtylla elektrike tek lagjja Qafa, raporton Gazeta10.

“Me sa duket në rrugën më të frekuentuar të kryeqytetit, këtu tek Fehmi Agani, apo si njihet ndryshe këtu tek Kafet e Vogla, shtylla elektrike po paraqet shumë rrezik të madh për kalimtarët e rastit”, ka thënë gjatë raportimit gazetarja e Kanal10.

Një kalimtar i rastit është shprehur se kjo është shumë rrezik për njerëzit.

“Në gjermani jetoj. Shumë rrezik për njerëzit”,ka thënë shkurt një kalimtar i rastit. / Gazeta10

Këtu keni videon e emisionit:

NË FOKUS

plagosje
Këta janë dy personat e plagosur sonte në Prishtinë
1200x-1
Kina akuzon Avdullah Hotin dhe disa deputetë se “ia shkelën sovranitetin territorial”
336590720_790074042536912_216558726298789015_n
Xhaka shënon gol në Serbi ndaj Bjellorusisë (VIDEO)
foto
Dalin pamjet e vjedhjes së makinës së kosovarit në Tale të Lezhës në vitin 2020 (VIDEO)
VV
Pas Haki Abazit, nga nesër një tjetër deputet largohet nga Vetëvendosje
337527776_571608834975762_7782847739163049324_n
“Statuja e Skënderbeut do vendoset në Zvicër”, skulptori zbulon kush e porositi
337560741_254666503557563_1469925085196788437_n
Madhështore, Jakaj sypatrembur mposht serbin, Nikolic
USHTA1679844550
Pamje të rënda, si po digjen rusët brenda llogoreve në Ukrainë