Gazeta10

Probleme te Barcelona, dy blerjet e reja mund të largohen gjatë kësaj jave

Franck Kessie dhe Andreas Christensen mund të largohen nga Barcelona, vetëm një muaj pas transferimit te kjo skuadër.

Mediumi “ESPN”, raporton se nëse Barcelona nuk arrin që ti regjistrojë këta dy futbollistë deri të shtunën, ata do të largohen si agjentë të lirë.

Kessie dhe Christensen erdhën që të dy te Barcelona si lojtarë të lirë.

Barcelona ka problem me limitin e pagave dhe nuk po mundet që ti regjistrojë transferimet e reja.

Përveç Kessiet dhe Christensenit, Barcelona në këtë afat kalimtar ka transferuar edhe futbolistët si Raphinha, Lewandowski dhe Jules Kounde. /Gazeta 10/

NË FOKUS

vrasja-ne-malisheve-2-e1695197794625-673x480-1
Vrasja në Malishevë, trupi i pajetë ende në rrugë (FOTO)
Tenistja
Dëshmia tronditëse e tenistes franceze: Trajneri më përdhunonte tre herë në ditë
Screenshot 2023-09-20 113457
Vrasja në Malishevë - Viktima dhe dorasi ishin kolegë pune, la pas dy djem (Foto)
378300025_199794649674793_8964987076832914870_n
Pamje shokuese, familjari poston fotot e nipit të mitur që u rrah nga mësueset e një kopshti (Foto)
IMG_4246
E dhimbshme: Dy 18 vjeçarë shqiptarë vdesin në një aksident në Zvicër
Screenshot 2023-09-20 091948
Ekskluzive: Ky është personi që u vra në Malishevë (FOTO)
377107663_1262657837695256_5506678351404178209_n
Video virale e hajdutit kur “shtypet” nga traktori pasi tentoi ta vidhte
Familja-Shala-Elshani
Shkelja e dy këmbësorëve në Pejë : Familja Shala shtrijnë dorën e pajtimit ndaj Elshanit (VIDEO)