Gazeta10

Raphael Varane gjithnjë e më larg Manchester United

Sipas Fabrizio Romano, gjigantët e Premierligës, Manchester United ende nuk kanë ofruar një marrëveshje të re për mbrojtësin e yllit Raphael Varane.

Francezi, i cili iu bashkua klubit në vitin 2021 nga Real Madrid, do të shohë që kontrata e tij aktuale të skadojë pas tre muajsh.

Me shumë gjasë, ky do të jetë edhe sezoni i tij i fundit me fanellën e skuadrës angleze dhe që francezi do të bëhet me klub të ri.

Ka disa skuadra evropiane që kanë shprehur interesim për të, por duket që e ardhmja e tij nuk do të jetë më në Premier League.

NË FOKUS

image-78
Ndahet nga jeta gazetari dhe aktori kosovar
LAJMI-I-FUNDIT
Pamje shokuese teksa një burrë e rrah brutalisht një grua në Prizren
mirlind
Federata e Maqedonisë së Veriut reagon ndaj Mirlind Dakut: Kërko falje publike
cikloni
Cikloni në Itali, stuhitë afrohen në Ballkan dhe pastaj edhe në Kosovë
mjek-730x440-1-600x360-1
Vdes mjeku i njohur
komisiojii
​“Në villën e Radojiçiqit keni pi raki”/ “O zemlak, shefin ta kanë gjete në kipek me BIA-në” – Eskalon debati në Komision
5756utyty-1
E bëri shqiponjën para serbëve, UEFA e përjashton gazetarin kosovar
bes
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë