Gazeta10

Reagon Fero pas lajmeve të fundit për arrestimin e tij: Kafja e Shkupit ka lezet

Dje në media rozë kanë qarkulluar disa lajme për arrestimin e Feros.

Ky i fundit para pak minutave ka reaguar në mënyrë indirekte për këtë situat, duke publikuar foto në Instastory duke pirë kafe.

Poshtë fotos ka shkruar:

“I pash diqka do postime, veq di me ju thone qe kafja e shkupit ka lezet”.

NË FOKUS

polici serb
Bashkëshortja e policit të plagosur në Lloznicë, zbulon detaje të reja
plaku-600x360
“Mu afrua dhe më pyeti”, mediat serbe thonë se ky është personi i fundit që kontaktoi me Faton Hajrizin
IMG_3764
“Në kamerën e dyqanit të tij…” – zbulohen detaje të tjera se si pretendohet se u kap Faton Hajrizi
fatonn
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
pamjee
Publikohet fotografia e Faton Hajrizit të vrarë
lloznice
Dëshmitarët okular tregojnë se çfarë ka ndodhur mbrëmë në Lloznicë
faton-600x360
“Me kaq e përfundoj…” – A ishte një sinjal ‘zhdukja’ e Faton Hajrizit nga TikTok-u?
fatonii
Mediat serbe nxjerrin një video, pretendojnë se Faton Hajrizi vodhi një biçikletë në Lloznicë para se të vritej