Gazeta10

Real Madrid me një planë për Bellingahm

Kampioni evropian, Real Madrid po përgatit një plan të madh shkëmbimi këtë verë për yllin e Borussia Dortmundit, Jude Bellingham bënë të ditur “Sky Germany”.

Reali dëshiron që ta ulë tarifën e transferimit të Bellingham, dhe ka planifikuar që të ofrojë plot 100 milionë euro dhe Eduardo Camavingan drejt Dortmundit.

Por, problemi qëndron te Camavinga, i cili nuk ka qëllim që të largohet nga Reali, pavarësisht se nuk pi ka minutazhë të kënaqshme këtë sezon. /Gazeta10/

NË FOKUS

ssssssssssss
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike nga Kosova
Capture-83
Nënë e bijë në Fushë-Kosovë dyshohet se u plagosën për çështje pronësore
kurti-albin-1-1500x1000
6 kushtet e Albin Kurtit për pranimin e Asociacionit të Komunave me Shumicë Serbe
csfsdcfs
Prishtina Mall, investimi më i madh privat nga paslufta në Kosovë
ddddddddddddddddddddddaaaaaaaa
Lushtaku i PDK-së: Unë e mbështes qëndrimin e Kurtit, Kosovës nuk i duhet Asociacioni
w_57794423-920x560-1
Kryeministri kroat i reagon presidentit Milanoviq: Kosova është shtet i pavarur, s’e ka aneksuar askush
327879897_515184650744611_8125306403054678261_n
Ahmeti: Albin Kurti nuk e pranon “Zajednicën”, pikë
324383982_1231481120778257_7716010291127426959_n
Prishtina Mall, mrekullia arkitektonike dhe ekonomike nga Kosova